صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : باغبان صفحه 8 : فرهنگی

۶
آبان
۱۳۹۹

شماره
۴۶۴۶

امروز: ۶ (آبان) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Oct) 27

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: نایب رئیس سال دوم و سوم شورای شهر همدان از صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها در شورا خبر داد و گفت: اعضای دوره پنجم شورای شهر همدان استمرار خدمات به شهروندان و توسعه کمی و کیفی آنها را در اولویت کاری خود قرار داده‌ است.
به گزارش هگمتانه، حمید بادامی نجات در نطق پیش از دستور جلسه صحن شورا به عنوان خزانه دار سال‌های دوم و سوم شورا به ارائه گزارشی از وضعیت مالی شورا پرداخت و افزود: با همکاری ریاست و اعضای شورا و تمامی همکاران از ابتدای سال گذشته تا پایان سال 98 در مباحث مالی شورا توانستیم، صرفه‌جویی خوبی را داشته باشیم.
بادامی نجات بودجه مصوب شورای شهر همدان بر اساس بخشنامه را مبلغ یک میلیارد و 270 میلیون تومان در سال 98 اعلام کرد و یادآور شد: با توجه به صرفه‌جویی‌های صورت گرفته از این مبلغ یک میلیارد و 139 میلیون تومان هزینه شده که این مبلغ، صرفه‌جویی 130 میلیون تومانی از هزینه بخشنامه بودجه را نشان می‌دهد.
به گفته بادامی‌نجات اعضای شورای شهر همدان در شش ماه نخست سال جاری هیچ‌گونه مبلغی در زمینه تأمین هزینه سفر، اقامت و مأموریت‌های اداری خود از شورا دریافت نکرده‌اند و در صورت هرگونه هزینه‌ای، آن را شخصاً متقبل شده‌اند.
وی ادامه داد: در مجموع شش ماه نخست سال جاری تاکنون از مبلغ یک میلیارد و 150 میلیون تومان بودجه شورا، مبلغی حدود 379 میلیون تومان هزینه شده است.
حمید بادامی‌نجات با بیان اینکه امور مالی شورا به صورت سیستمی تعریف شده است، یادآور شد: سعی ما بر امانت داری بوده و با توجه به اینکه تمامی اسناد شورا به صورت کاغذی بایگانی می‌شد در نخستین اقدام با بهره‌گیری از ظرفیت فناوری، بایگانی کاغذی اسناد را به سامانه الکترونیکی تبدیل کرده و هم اکنون خزانه داری شورا با جزئیات ریز در سامانه درج شده است.
وی ارائه عملکرد و شفاف‌سازی را یکی از اهداف شورای پنجم برشمرد.
به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، بادامی نجات همراهی رسانه‎ها با شورای شهر و شهرداری همدان را مثبت ارزیابی کرد و ضمن تشکر از تعامل و همکاری رسانه‌ها افزود: در مدت فعالیت شورای پنجم رسانه‌های استان و سراسری در کنار مدیریت شهری بوده و بدون چشم داشتنی ما را در تحقق اهداف یاری رساندند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: