صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۰

امروز: ۱ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Sep) 22

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه ایران و جهان: یک نماینده مجلس خطاب به غربی‌ها به ویژه آمریکا هشدار داد که اگر مکانیسم ماشه فعال شود مجلس، دولت ایران را موظف می‌کند که همه تعهدات خود در برجام از جمله پروتکل الحاقی را به حالت تعلیق در آورد.
سید جلیل میرمحمدی میبدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی دیروز (چهارشنبه 26 شهریور ماه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس اظهار کرد: مذاکره‌کنندگان ما در برجام غفلت کردند و مکانیسم ماشه را به دشمن دادند. وی افزود: به دشمن اخطار می‌دهیم که اگر بخواهد این سیستم را فعال کند حتماً مجلس انقلابی دولت ایران را موظف خواهد کرد که همه تعهدات خود در برجام از جمله پروتکل الحاقی را به حالت تعلیق در آورد. نماینده مردم تفت و میبد در مجلس همچنین از نمایندگان مجلس خواست که در این زمینه در تهیه طرح سه فوریتی در مقابله با مکانیسم ماشه اهتمام جدی تری صورت داده و دشمن را در این غفلت دولت به طمع بیاندازد.
میرمحمدی میبدی از افزایش نرخ ارز و سکه و وضعیت بازار سرمایه و گرانی‌ها انتقاد و خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور چه می‌کنید؟ در دفترتان نشسته اید و فکر می‌کنید مملکت گل و بلبل است؟ وی خاطر نشان کرد: هر روز مردم گریبان نمایندگان را می‌گیرند و در مورد گرانی‌ها سوال می‌کنند چون سفره مردم هر روز کوچکتر می‌شود.
نماینده مردم تفت و میبد در بخش دیگری از سخنان خود از وضعیت کم آبی استان یزد انتقاد و با تأکید بر اینکه یزد تشنه‌ترین قطعه کشور است، گفت: امیدواریم به زودی شاید جدی‌تر شدن طرح خط انتقال آب به استان یزد باشیم چراکه در برخی شهرستان‌ها و روستاهای این استان با تانکر آب آشامیدنی میان مردم توزیع می‌شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: