صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۰

امروز: ۱ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Sep) 22

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با اعلام اینکه نزدیک به 80 درصد پزشکان طرف قرارداد با بیمه سلامت از خدمات الکترونیک استفاده می‌کنند، گفت: این پزشکان از استحقاق‌سنجی بیماران استفاده می‌کنند که به طور میانگین 40 درصد هم نسخه الکترونیکی می‌نویسند.
به گزارش خبرنگار هگمتانه، سعید فرجی ظهر چهارشنبه در نشست رزمایش سایبری سازمان بیمه سلامت که به صورت ویدئوکنفرانس و به میزبانی استان سیستان و بلوچستان و با شرکت 6 استان از جمله همدان، خراسان رضوی و جنوبی، کرمان، زنجان و کرمانشاه برگزار شد، پس از سخنرانی رئیس سازمان بیمه سلامت و مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان به تشریح عملکرد همدان در حوزه الکترونیک پرداخت و اظهار کرد: استان همدان در این زمینه جزو استان‌های برتر و رتبه‌دار است.
وی اضافه کرد: افزون بر 740 مؤسسه سرپایی طرف قرارداد بیمه سلامت استان همدان هستند که 600 پزشک به صورت مستقیم یا غیرمستقیم و 350 مطب عمومی، دندانپزشکی و... با ما همراهی می‌کنند.
فرجی با اشاره به اینکه نزدیک به 80 درصد پزشکان طرف قرارداد بیمه سلامت، از خدمات الکترونیکی استفاده می‌کنند، گفت: این پزشکان استحقاق‌سنجی را انجام داده و کد ملی خود را وارد سامانه می‌کنند و تاریخ اعتبار بیمه فرد مشخص می‌شود و حدود 30-40 درصد پزشکان هم نسخه الکترونیکی می‌نویسند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: