صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۰

امروز: ۱ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Sep) 22

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودرآهنگ گفت: مرجع قضایی برای یکی از مزاحمان تلفنی این مجموعه 6 ماه حبس تعزیری پیش‌بینی کرد.
به گزارش هگمتانه، داوود مرادی روز سه شنبه اظهار کرد: این متهم به خاطر ایجاد مزاحمت برای اورژانس کبودراهنک به قطع یک هفته ارتباط تلفنی همراه با اخطار کتبی محکوم شد همچنین در زمینه حبس تعزیری هم جزای نقدی 18 میلیون ریال جایگزین 6ماه حبس صادر شد.
وی بیان کرد: پرونده 2 متهم در زمینه مزاحمت تلفنی در دستگاه قضایی کبودراهنگ تشکیل شده که این پرونده‌ها در دست بررسی و اقدام است.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ در ادامه از بالا بودن آمار مزاحمان تلفنی انتقاد کرد و گفت: با وجود اطلاع‌رسانی به منظور اشغال نکردن خطوط 115 به منظور ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به شهروندان، اما مواردی از مزاحمت‌های تلفنی در ساعات شبانه روزی مشاهده می‌شود.
مرادی اضافه کرد: تداوم این وضعیت باعث افزایش فرسودگی شغلی کارکنان شد و برخی مواقع گزارش‌های نادرست و حضور تیم‌ها در مأموریت‌های کاذب موجب صرف انرژی و وقت بی رویه شده درحدی که به انجام مأموریت‌های واقعی خلل وارد می‌کند.
وی توضیح داد: در هر 24 ساعت به‌طور میانگین 70 تا 80 موردتماس با 115 این شهرستان حاصل می‌شود که از این تماس‌ها حدود 45درصد منتهی به مأموریت شده و 15درصد برای مشاوره پزشکی و 40 درصد مزاحمت تلفنی است.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودرآهنگ اظهار کرد: مرکز پیام اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان کبودراهنگ با چهار خط 115 و سامانه پیشرفته ضبط مکالمات از هرمکانی با ارائه رمز قابلیت دسترسی و شنود را دارد.
مرادی ادامه داد: ساختمان جدید پایگاه شهری مجاور شبکه بهداشت و درمان بوده و همه تماس‌ها به خطوط 115 این شهرستان به این مرکز هدایت می‌شود همچنین پس از تجزیه تحلیل، تکنسین واحد اُپراتوری مأموریت را به نزدیکترین پایگاه اورژانس محول می‌کند.

زایمان موفق یک مادر باردار توسط کارکنان اورژانس شیرین‌سو
وی از زایمان طبیعی در منزل با کمک اورژانس این شهرستان در یکی از روستاهای کبودراهنگ خبرداد و گفت: عصر دوشنبه پس از درخواست کمک برای انتقال یک مادر باردار از روستای «ازوندره» تیمی از اورژانس منطقه شیرین سو کبودراهنگ برای کمک به مادر در محل حضور می‌یابند.
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ اضافه کرد: پس از حضور عوامل اورژانس در این محل و با توجه به اینکه زمان به دنیا آمدن نوزاد نزدیک شده و امکان انتقال در این وضعیت وجود نداشت، تکنسین‌ها به کمک مادر 38 ساله شتافته و فرزند دختر این زن سالم به دنیا آمد.
به نقل از ایرنا، مرادی اضافه کرد: با وجود اینکه مادر و کودک در سلامت کامل بودند اما برای انجام مراقبت‌های مورد نیاز بعد از زایمان به بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان منتقل شدند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: