صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : شهرستان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۴

امروز: ۶ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Sunday 2020 (Sep) 27

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: با کمک بانوان ایرانی مقیم ایتالیا زن 42 ساله از زندان همدان آزاد شد.
به گزارش هگمتانه، یدالله روحانی منش روز چهارشنبه بیان کرد: یک زن همدانی چندی پیش با دریافت تسهیلات بانکی اقدام به راه‌اندازی یک خیاطی کرده بود که به علت ناتوانی در پرداخت اقساط با شکایت ضامن راهی زندان شد.
وی اضافه کرد: این زندانی به علت بدهی 25 میلیون تومانی از دی ماه سال گذشته راهی زندان شد که به دنبال مذاکرات صورت گرفته پنج میلیون ریال از این بدهی توسط شاکی بخشیده شد.
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان اظهار کرد: با کمک بانوان ایرانی مقیم ایتالیا با عنوان گروه «دل‌یار» بخشی از بدهی این زندانی تأمین و زمینه آزادی او فراهم شد.
یدالله روحانی منش یادآوری کرد: پیش از این نیز بانوان ایرانی مقیم ایتالیا زمینه آزادی 2 زندانی را فراهم کردند که در یک پرونده یک زن جوان به علت دریافت تسهیلات بانکی و راه‌اندازی مغازه لوازم بهداشتی بدهکار و زندانی شده بود که با کمک گروه «دل یار» از زندان آزاد شد. وی ادامه داد: در عین حال یک مرد 40 ساله برای رفع گره از کار دوستش چک وی را ضمانت کرده بود که همکار و دوست او به جای پرداخت وجه چک متواری شد که این فرد هم با کمک بانوان مقیم ایتالیا سال گذشته از زندان آزاد شد. وی گفت: با کمک خیران نیک اندیش 42 زندانی جرائم غیرعمد همدان از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه آزاد شدند و تلاش‌ها برای آزادی دیگر زندانیان ادامه دارد. گفتنی است، در حال حاضر 307 زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های همدان به سر می‌برند که هشت تن از آنها زن هستند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: