صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : شهرستان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۴

امروز: ۶ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Sunday 2020 (Sep) 27

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: سرپرست سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری در خصوص اهمیت استفاده از فلاسک لکه گیر در ترمیم آسفالت معابر گفت: دستگاه فلاسک لکه گیر آسفالت یک مجموعه کامل است که به منظور لکه گیری و توزیع آسفالت به کار گرفته می‌شود.
به گزارش هگمتانه، احسان صباغی با بیان اینکه این دستگاه علاوه بر حفظ دمای آسفالت، به مدت 10 ساعت در ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود، در خصوص ویژگی‌های این دستگاه افزود: فلاس لکه گیر دارای تجهیزات جانبی اعم از دژبر، غلطک، کاتر، جرثقیل، شعله افکن و نازل امولسیون است که به منظور تسریع و صرفه‌جویی در ترمیم و احداث راه استفاده می‌شود.
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری همدان مزایای استفاده از دستگاه لکه گیر را افزایش سرعت در لکه گیری، بالا بردن عمر مفید لکه گیری‌های انجام شده و کاهش دور ریز آسفالت در طی فرآیند لکه گیری ذکر کرد.
وی در خصوص دیگر مزایای کاربردی این دستگاه دسترسی به آسفالت گرم و به تبع آن افزایش کیفیت کار، کاهش تعداد ماشین‌های مورد نیاز از چند دستگاه به یک دستگاه، افزایش رضایت نیروی انسانی، بهبود عملکرد و کاهش ترافیک، افزایش جلوه اجتماعی و بازتاب شهری برشمرد.
صباغی در ادامه افزود: هدف سازمان عمران ارائه خدمات مطلوب برپایه استانداردهای لازم و رضایت شهروندان است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: