صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ شهروندی صفحه 8 : فرهنگی

۵
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۳

امروز: ۵ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Saturday 2020 (Sep) 26

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه فرهنگی: بهروز شعیبی کارگردان سینمای کشورمان اعلام کرده است که زندگی «امام موسی صدر» را مستند سینمایی می‌کند.

بهروز شعیبی کارگردان، فیلمنامه‌نویس و بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «کتاب باز» از ساخت مستند سینمایی در خصوص امام موسی صدر خبر داد.

وی با معرفی کتاب «هفت روایت خصوصی» به نویسندگی حبیبه جعفریان که به زندگی امام موسی صدر می‌پردازد، گفت: به زودی قصد دارم مستند سینمایی در خصوص امام موسی صدر بسازم.

شعیبی در گفتگو با سروش صحت در برنامه کتاب باز عنوان کرد: امام موسی صدر یک عالم بزرگ ایرانی است که نقطه مهمی در تاریخ لبنان به وجود آورده و به عنوان شخص ایرانی بسیار برایمان قابل افتخار است. این کارگردان سینما در ادامه با اشاره به ساخت مستند سینمایی «امام موسی صدر» عنوان کرد: کار تحقیقات خود را در خصوص این شخصیت مهم تاریخی آغاز کرده ام و امیدوارم به زودی بتوانم مستند سینمایی خود را با موضوع امام موسی صدر شروع کنم. بهروز شعیبی فیلم سینمایی «روز بلوا» را در آستانه اکران در سینماها دارد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: