صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ شهروندی صفحه 8 : فرهنگی

۵
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۳

امروز: ۵ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Saturday 2020 (Sep) 26

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه ورزش: رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان همدان گفت: فدراسیون ورزش‌های همگانی از استان همدان به عنوان استان فعال در طرح «آوای ورزش در همسایگی» تجلیل کرد.

هادی سبزواری با اشاره به طرح «آوای ورزش در همسایگی» اظهار کرد: خوشبختانه طرح آوای ورزش در همسایگی از پیش‌بینی ‌موفق‌تر عمل کرد که این موفقیت مرهون تلاش همه اعضای هیأت ورزش‌های همگانی استان از جمله رؤسای کمیته‌ها، مربیان و دست اندرکارانی است که برای اجرای این طرح تلاش کردند.

وی ادامه داد: این طرح با رویکرد بازاریابی اجتماعی برگزار شد و فرایند اجرایی طرح در همه استان‌های مشارکت‌کننده طی دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت که خوشبختانه 80 درصد رضایتمندی مردمی از طرح مشاهده شده است.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان همدان افزود: نشست برخط تجلیل از استان‌های مشارکت‌کننده در طرح «آوای ورزش در همسایگی» با حضور افشین ملایی رئیس فدراسیون و روسای هیأت‌های استانی برگزار شد.

وی اضافه کرد: در این نشست، استان همدان به عنوان استان فعال در اجرای موفق این طرح تجلیل و مراتب قدردانی آن توسط مولایی رئیس فدراسیون به هیأت استان ابلاغ شد.

سبزواری با اشاره به ضرورت تداوم طرح خاطرنشان کرد: مرحله پاییزه طرح به مدت دو ماه در سراسر کشور و با محوریت تمامی هیأت‎‌ها برگزار می‌شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: