صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۰

امروز: ۱ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Sep) 22

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه 745 میلیون ریالی قاچاقچی پوشاک در همدان خبر داد.

به گزارش هگمتانه، داریوش جودکی از جریمه 745 میلیون ریالی قاچاق پوشاک در همدان خبر داد و اظهار کرد: این قاچاق در گناوه به مقصد قزوین بارگیری شده بود.

وی با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی همدان علاوه بر ضبط کالا متهم را به جزای نقدی محکوم کرد گفت: با وصول پرونده قاچاق مشخص شد فردی مقادیری پوشاک قاچاق به ارزش 505 میلیون و 035 هزار و 208 ریال را با خودروی سواری به سمت قزوین حمل می‌کرد که پس از تعقیب و گریز در محورهای مواصلاتی استان همدان متوقف شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان عنوان کرد: شعبه اول ویژه قاچاق کالا و ارز اداره کل پس از تحقیقات لازم و اجرای تشریفات قانونی متهم را علاوه بر ضبط کالا، به پرداخت مبلغ 745 میلیون و 035 هزار و 208 ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش اجرای احکام و پس از انسداد حساب‌های متهم تاکنون 50 درصد از جریمه وصول و به حساب خزانه دولت واریز شده است.

جودکی بیان کرد: تلفن 32523442 اداره کل تعزیرات حکومتی، تلفن گویای 124، سامانه  سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای  آماده دریافت گزارش‌های مردم عزیز در خصوص تخلفات است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: