صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۰

امروز: ۱ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Sep) 22

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی همدان گفت: پروژه چهاربانده مرادبلاغی - قهاوند - اراک 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش هگمتانه، حبیب نادیان در خصوص پروژه مرادبلاغی - قهاوند اظهار کرد: پروژه چهاربانده مرادبلاغی - قهاوند - اراک پروژه‌ای ملی است.

وی با بیان اینکه حدود 50 کیلومتر آن در حوزه استان همدان و بقیه در استان مرکزی است افزود: با توجه به اینکه پروژه ملی است بخشی توسط استان مرکزی بخشی در همدان اجرایی می‌شود.

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان همدان خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه مشخص است اما میزان تخصیص پایین بود که از سوی نماینده مردم همدان در مجلس پیگیری شد و اکنون پروژه فعال است.

وی با بیان اینکه این پروژه امسال اعتبار خوبی دارد و قول تخصیص صد درصدی داده شده است افزود: تاکنون 18 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته که باید ببینیم سهم استان ما از این رقم چه میزان است.

به نقل از فارس، نادیان با اشاره به اینکه اگر تخصیص جدیدی از اعتبار داشته باشیم، کار آسفالت بخشی از راه را ادامه می‌دهیم پیشرفت فیزیکی این پروژه را 40 درصد عنوان کرد و گفت: این پروژه 90 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام کار نیاز دارد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: