صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۰

امروز: ۱ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Sep) 22

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از اجرای پنجمین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه با توزیع 1000 بسته معیشتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش هگمتانه، سرهنگ پاسدار محمود بداغی اظهار کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سراسری رزمایش کمک‌های مؤمنانه و کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، پنجمین مرحله از این رزمایش با توزیع 1000 بسته معیشتی انجام شد.

وی افزود: در چهار مرحله این رزمایش 3500 بسته معیشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع شده بود که با اجرای مرحله پنجم، مجموع تعداد بسته‌های معیشتی توزیع شده در شهرستان به 4500 بسته رسید.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ با تشکر از حضور پرشور و اقدامات جهادی مردم شهرستان در این عرصه، گفت: علاوه بر 4500 بسته‌ای که در این رزمایش توزیع شده، 3000 بسته معیشتی نیز به‌صورت خودجوش توسط مردم ولایی و انقلابی و متدین شهرستان تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

بداغی در گفتگو با ایسنا، از پایگاه‌های مقاومت بسیج، خیرین، ائمه جمعه و جماعات، مسؤولان و هیأت امنای مساجد شهرستان بابت همکاری در اجرای این رزمایش تشکر کرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: