صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : شهرستان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۴

امروز: ۶ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Sunday 2020 (Sep) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس پلیس راه همدان گفت: این استان سه روز پُرترافیک را از پنجشنبه هفته گذشته پشت سرگذاشت و هم اینک تردد به روال عادی بازگشته است.

به گزارش هگمتانه، سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه بیان کرد: حجم ترافیک در جاده‌های این استان از پنجشنبه هفته گذشته افزایش یافت و تا بامداد دیروز ادامه داشت و در روزهای پنجشنبه تا شنبه یک میلیون و 615 هزار دستگاه خودرو از جاده‌های این استان عبور کرد.

وی افزود: ترافیک در جاده‌های برون شهری این استان روز یکشنبه به قدری سنگین بود که سرعت وسایل نقلیه در آزادراه‌ها هم از 80 کیلومتر در ساعت تجاوز نمی‌کرد.

رئیس پلیس راه استان همدان اظهار کرد: شلوغی جاده‌ها در چند روز اخیر به معنای نادیده گرفتن توصیه‌های متخصصان حوزه بهداشت و درمان برای خودداری از سفر به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

سرهنگ عزیزی گفت: در روزهای اخیر تمامی محورهای این استان شاهد حجم زیادی از وسایل نقلیه بود که طبق بررسی‌های صورت گرفته خودروهای شماره تهران بیشترین میزان را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه خودروهایی با شماره انتظامی کردستان، کرمانشاه و ایلام در رتبه بعدی قرار داشتند اظهار کرد: با توجه به ترافیک سنگین و پایین بودن سرعت خودروها در یکشنبه گذشته شاهد سوانح جرحی و فوتی نبودیم.

نیمی از تصادف‌های دسته جمعی بالای 2 نفر متعلق به ساکنان تویسرکان

سرهنگ عزیزی توضیح داد: طبق بررسی‌های صورت گرفته نیمی از تصادف‌های دسته جمعی بالای 2 نفر در این استان متعلق به ساکنان تویسرکان است که علاوه بر محورهای شهرستان تویسرکان در دیگر جاده‌های برون شهری همدان نیز رخ داده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: