صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : شهرستان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۳۹۹

شماره
۴۶۲۴

امروز: ۶ (مهر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Sunday 2020 (Sep) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از اهدای پلاسما توسط 120 بیمار بهبودیافته خبر داد و گفت: تاکنون به بیش از 75 بیمار پلاسما تزریق شده است.

به گزارش هگمتانه، ابراهیم جلیلی با اشاره به اینکه طبق آخرین اطلاعات موجود 120 بیمار بهبودیافته در استان پلاسما اهدا کرده‌اند اظهار کرد: به بیش از 75 بیمار پلاسما تزریق شده است.

وی با بیان اینکه تعدادی از بیمارانی که پلاسما تزریق کرده‌اند رو به بهبودی رفته و علایم بیماری کاهش یافته و تعدادی از آن‌ها نیز ترخیص شده‌اند، گفت: با تزریق پلاسما زمان بستری بیمار نیز کوتاه‌تر شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با تأکید بر اینکه روش‌های درمانی زیادی برای مقابله با کرونا وجود دارد اما بهترین روش پیشگیری و بیمار نشدن است افزود: داروهای مختلفی تهیه شده اما منشأ تحقیقاتی دارد و این نیست که ثابت شود درمان قطعی داشته است. جلیلی ادامه داد: بهترین راه، مراقبت‌هایی است که افراد درگیر بیماری نشوند تا مجبور شویم از روش‌های پیچیده و مختلفی استفاده کنیم که حتی درمان 100 درصدی هم ندارند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: