صفحه 1 : سبک زندگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱۳
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۰

امروز: ۱۳ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2020 (Aug) 03

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه فرهنگ شهروندی: یکی از راه‌های گسترش فرهنگ ایثار و شهادت نام گذاری معابر به نام شهیدان است.

مسؤولان نیز اعلام می‌کنند که اولویت نام گذاری معابر به نام شهدای گرانقدر است و حق هیچ گونه تعییر نام مبارک شهدا از معابر و تابلوهای شهری وجود ندارد.

خوشبختانه شهرداری همدان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه اقدامات اثرگذاری انجام داده و لازم است تعامل بسیار مثبت، درخور تحسین و ارزنده‌ای بین بنیاد شهید و امور ایثارگران، استانداری، فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان و سایر دستگاه‌های اجرایی در زمینه نام گذاری اماکن و معابر به نام مبارک شهدا وجود داشته باشد.

در نام گذاری خیابان ها، اماکن و مؤسسات عمومی اولویت نام‌گذاری معابر به نام شهدای گرانقدر است.

همه ما موظف هستیم تلاش کنیم تا صدمه‌ای به ارزش‌های فرهنگی کشور وارد نشود. وقتی نام شهیدان در کنار هر اسمی قرار بگیرد به آن اسم معنا می‌بخشد و مردم و مسؤولان و نظام اسلامی وامدار و مدیون خون پاک شهدای عزیز هستند.

نام گذاری اماکن و معابر به نام شهیدان همیشه جاوید نه صرف معرفی مکان و جغرافیای شهری بلکه بیانگر عمق تاریخ و تداعی کننده سوابق درخشان مردم غیور در ایثارگری و نیز پاسداشت و پایداری ارزش‌های والای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ و والای شهدای همیشه جاوید و گل بوته‌های سرخ انقلاب است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: