صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۲
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۶

امروز: ۲۲ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Wednesday 2020 (Aug) 12

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه ورزش: در هفته بیست و سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری همدان در یک دیدار پر حاشیه برابر میلادمهر تهران به تساوی 2 بر 2 رسید.

قطار لیگ دسته دوم فوتبال کشور به هفته بیست و سوم رسید تا شاهد حساسیت بالا در این رقابت‌ها باشیم.

در گروه الف این مسابقات همچنان رقابت برای جایگاه قهرمانی و پلی آف بسیار داغ است اما شهرداری‌چی‌های همدان با شکست ناباورانه هفته گذشته در همدان برابر خیبر خرم آباد که به لطف داور رقم خورد اندک فرصت رسیدن به پلی آف را از دست دادند تا ادامه مسابقات برای این تیم حساسیت چندانی نداشته باشد.

تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته گذشته میهمان میلاد مهر تهران بود که حاشیه این دیدار از پیش از آغاز مسابقه، تیم فوتبال شهرداری همدان را اذیت کرد.

ورود شهرداری همدان چندین ساعت پیش از آغاز بازی به ورزشگاه و وضعیت بد رختکن ورزشگاه غدیر تهران شاگردان هادی گل محمدی را اذیت کرد.

بعد از گذشت حاشیه‌های پیش از بازی این دیدار از ساعت 19:45 روز چهارشنبه 8 مرداد ماه آغاز شد و خیلی زود شهرداری همدان در دقیقه 2 توسط محمد کاظمی موفق شد گل نخست را وارد دروازه حریف کند تا نوید یک بازی پر گل باشد.

در حالی که حملات شهرداری‌چی‌های همدان ادامه داشت اما دریافت کارت زرد دوم توسط امیرحسین پورقاسمی و اخراج وی تمام معادلات بازی را بر هم زد تا داور نقطه پنالتی را هم به سود میلاد مهر تهران نشان دهد.

این پنالتی توسط دروازه بان شهرداری همدان رسول مقصودی مهار شد اما در نهایت گل دقیقه 40 میلاد مهر بازی را به تساوی یک بر یک رساند تا بازی در این نیمه خاتمه پیدا کند.

در نیمه دوم تیم فوتبال شهرداری همدان خیلی زود در دقیقه 50 گل دوم را از میلاد مهر تهران دریافت کرد اما شاگردان گل محمدی حتی با یک یار کمتر هم عقب نکشیدند و خیلی زود جواب این گل را دادند.

زننده این گل امیرمحمد نسایی بود.

در نهایت این دیدار پر حاشیه برای شهرداری همدان که با اخراج و پنالتی همراه بود با همان نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.

تیم فوتبال شهرداری همدان با این یک امتیاز 32 امتیازی شد و در همان جایگاه هفتم جدول رده بندی گروه الف باقی ماند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان هفته جاری به دلیل دیدار با اروند خرمشهر و کنار کشیدن این تیم از مسابقات استراحت خواهد داشت و 3 امتیاز این دیدار به حساب این تیم واریز خواهد شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: