صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۲
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۶

امروز: ۲۲ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Wednesday 2020 (Aug) 12

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه ورزش: جلسه هماهنگی به جهت تشدید کنترل و نظارت بر مسابقات هفته‌های پایانی مسابقات لیگ در همه رده‌ها برگزار شد.

جلسه هماهنگی، کنترل و نظارت بر مسابقات هفته‌های پایانی مسابقات لیگ در همه رده ها( لیگ برتر، لیگ دسته اول، دوم و سوم) برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد برای مسابقات هفته‌های پایانی داوران مجرب و با عملکرد مناسب انتخاب شوند. در ضمن مسؤولان برگزاری مسابقات نیز با توجه به اهمیت و حساسیت ویژه مسابقات متناسب با آن مسابقه انتخاب شوند. در خصوص شرایط مشکوک به شرط بندی نیز کارگروه ویژه‌ای تشکیل و گزارش‌های واصله را جهت پیشگیری لازم اعمال نمایند. در مسابقات هفته‌های پایانی در تمامی مسابقات ناظران ویژه‌ای از حراست، کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال حضور دارند و به دقت مسابقات و اتفاقات آن را رصد می‌کنند.

با توجه به وضعیت قرمز کرونا در برخی استان‌ها جهت ورود و استقرار تیم‌های میهمان هماهنگی و مکاتبات لازم برای ورود و استقرار تیم‌ها انجام شود. از تمامی مسابقات تصویربرداری شود و درخواست برای جلوگیری از پخش مستقیم مسابقات از مبادی تبانی تلقی و منظور شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: