صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۲
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۶

امروز: ۲۲ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Wednesday 2020 (Aug) 12

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: 14 هزار و 665 نفر از شاغلان استان در اثر بیماری کرونا شغل خود را از دست داده اند.

به گزارش هگمتانه، احمد توصیفیان با اشاره به حمایت دولت از کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا گفت: 13 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای صنفی این استان پرداخت شد.

وی بیان کرد: 9 هزار و 495 نفر برای دریافت تسهیلات حمایتی نام‌نویسی کرده اند که بانک‌های استان تاکنون به یک هزار و 519 متقاضی این تسهیلات را پرداخت کرده‌اند.

وی اضافه کرد: پرونده بقیه متقاضیان نیز در دست بررسی بانک‌ها است و تسهیلات آنها نیز پس از تکمیل مدارک لازم اعطا می‌شود.

توصیفیان با بیان اینکه تسهیلات کرونا با سود 12 درصد و اقساط 24 ماهه به پنج گروه از مشاغل آسیب دیده از کرونا در حال پرداخت است خاطرنشان کرد: تاکنون استان همدان با 2 درصد پرداخت در جایگاه هفتم کشوری قرار دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان سهم استان از تسهیلات حمایتی دولت را 804 میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: نام‌نویسی برای دریافت این تسهیلات به پایان رسیده که در صورت تمدید به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

به نقل از ایرنا، وی با اشاره به اینکه 14 هزار و 665 نفر از شاغلان استان در اثر بیماری کرونا شغل خود را از دست داده اند و متقاضی دریافت بیمه بیکاری بودند که 10 هزار و 338 نفر مشمول شناخته شدند.

به گفته توصیفیان حقوق ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت 90 درصد از این افراد به حسابشان واریز شده و بقیه نیز در حال رفع مشکل و پرداخت است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: