صفحه 1 : سبک زندگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱۳
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۰

امروز: ۱۳ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2020 (Aug) 03

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش همدان گفت: سینا یوسفی دانش‌آموز برجسته این استان، توانست در مسابقات مجازی نانو و در بخش فیلم کوتاه مقام نخست کشور را به ارمغان آورد.

به گزارش هگمتانه، نعمت‌اله بحیرایی افزود: این دانش‌آموز توانست در مسابقات فیلم کوتاه نانو در بخش ترجمه و زیرنویس مقام نخست را به دست آورد.

وی اظهار کرد: یوسفی در پایه هفتم مدرسه نمونه دولتی ابونصر فارابی ملایر مشغول به تحصیل است.

بحیرایی با اشاره به اینکه این مسابقات به صورت مجازی در کشور برگزار شد، عنوان کرد: مسابقه دانش‌آموزی فناوری نانو هر ساله با گستره ملی، توسط کارگروه ترویج و آموزش عمومی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان به فناوری نانو برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای رقابتی سالم به منظور افزایش آشنایی دانش‌آموزان با فناوری نانو دانست و افزود: گسترش آموزش فناوری نانو در مدارس و مراکز علمی - آموزشی یکی از مهمترین برنامه‌های سال تحصیلی آینده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش همدان گفت: در پایان این مسابقات به افراد برگزیده جوایزی اهدا شد.

رئیس اداره‌ اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش همدان نیز گفت: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به صورت هم زمان با سراسر کشور در همدان برگزار شد.

محمد سهرابی افزود: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه هفتم روز پنجشنبه در 34 حوزه امتحانی استان همدان برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این آزمون چهار هزار و 946 دانش‌آموز شامل 2 هزار و 757 دانش‌آموز پسر و 2 هزار و 189 دانش‌آموز دختر شرکت کردند.

سهرابی بیان کرد: آزمون ورودی پایه دهم نیز روز جمعه با شرکت 2 هزار و 431 دانش‌آموز در 31 حوزه امتحانی در این استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: در مجموع بیش از هفت هزار و 300 دانش‌آموز استان در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان شرکت کردند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: