صفحه 1 : سبک زندگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : سبک زندگی صفحه 8 : فرهنگی

۱۳
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۰

امروز: ۱۳ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Monday 2020 (Aug) 03

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان گفت: با توجه به تشدید شیوع کرونا و ابتلای چندین غرفه دار به کرونا برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت کیف و کفش همدان لغو و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش هگمتانه، احمد گازرانی اظهار کرد: با توجه به تشدید شیوع بیماری کرونا در استان و درگیر بودن چندین نفر از غرفه داران نمایشگاه به ویروس کرونا، فعلاً نمایشگاه تخصصی کیف و کفش برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه همه ساله همایش تخصصی صنعت چرم و کفش نیز در روزهای پایانی این نمایشگاه در همدان برگزار می‌شد و میهمانانی از کشورهای دیگر و استان‌های مختلف کشور نیز در این همایش حضور می‌یافتند، تصریح کرد: اما امسال با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا تمامی همایش‌های کشوری لغو شده و امکان حضور میهمانان خاجی نیز در این نمایشگاه مهیا نشده است.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان با تأکید بر اینکه فعلا زمان مشخصی برای برپایی این نمایشگاه وجود ندارد، گفت: پس از فروکش کردن موج دوم کرونا و مهیا‌شدن فضای مناسب جهت برگزاری این نمایشگاه، با حضور تولیدکنندگانی از سراسر کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار می‌شود.

گازرانی با بیان اینکه کرونا بر بازار کیف و کفش تأثیر مخربی داشته است، ابراز کرد: از طرفی بخاطر شیوع کرونا و از سوی دیگر به دلیل گرانی کالاها و کاهش قدرت خرید مردم، تقاضای خرید کیف و کفش کاهش یافته و بازار در حالت رکود به سر می‌برد.

وی با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم تا کارگاه‌های تولیدی کیف و کفش بخاطر کمبود مشتری و مشکلات ناشی از کرونا تعطیل نشود، تصریح کرد: در سال‌های گذشته کفش‌های تولیدی استان به کشور‌های روسیه، افغانستان و عراق صادر می‌شد اما امسال بخاطر شرایط کرونا صادرات کاهش یافته است.

به نقل از تسنیم، رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان با تأکید بر اینکه کرونا تولیدکنندگان کیف را نیز دچار مشکل کرده است، گفت: در این روزها کیف در اولویت خرید مردم نیست و تعداد بالایی از کیف‌های تولید شده در انبارها ذخیره شده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: