صفحه 1 : همه دانا صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۲
مرداد
۱۳۹۹

شماره
۴۵۸۶

امروز: ۲۱ (مرداد) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Aug) 11

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: تا ویروس کرونا در بین مردم در حال انتشار است مبارزه با گسترش آن هم در بخش‌های مختلف ادامه دارد.

به گزارش هگمتانه، اعمال شیوه نامه‌های بهداشتی و پیروی از مصوبات استانی ستاد پیشگیری، کنترل و مبارزه با کرونا توسط نیروهای مدیریت شهری همدان در مناطق، سازمان‌ها و بخش‌های مختلف خدمات رسان در حال انجام است.

پاک سازی، گندزدایی و ضدعفونی معابر و مبلمان شهری توسط مجموعه تحت مدیریت معاونت خدمات شهری شهرداری همدان بر اساس برنامه زمان‌بندی و نقطه گذاری اعلام شده روی نقشه جی آی اس شهری به صورت مستمر صورت می‌پذیرد. شستشو و ضدعفونی ناوگان حمل و نقل مسافر درون شهری، استقرار دستگاه‌های شستشوی دست برای ارباب رجوع، تداوم ارائه خدمات مجازی، گسترش فرهنگ استفاده از کارت‌خوان در تاکسی‌ها و اتوبوس‌های شهری، کمک به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی و غیره نیز از جمله اقداماتی است که همچنان شهرداری همدان تا نابودی کامل ویروس کرونا خود را موظف به اجرای آن می‌داند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: