صفحه 1 : فرهنگ شهروندی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : شهرستان صفحه 5 : خبر همدان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ شهروندی صفحه 8 : فرهنگی

۲۲
تیر
۱۳۹۹

شماره
۴۵۶۰

امروز: ۲۱ (تیر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Saturday 2020 (Jul) 11

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه شهرستان: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: با برخی مزاحمت‌ها و مشکلات ناشی از راه‌اندازی کاروان‌های عروسی و شادی غیرمتعارف که موجب سلب آسایش عمومی می‌شوند، با قاطعیت برخورد خواهد شد.

‌به گزارش هگمتانه، عباس آزادبخت بیان کرد: با توجه به شیوع کروناویروس و اعلام وضعیت هشدار در شهرستان و جلوگیری از هر گونه تجمع، برخی افراد در مراسم ‌جشن و عروسی ارزش‌های اسلامی را رعایت نکرده و با راه انداختن کاروان‌های عروسی، تجمع و ایجاد سروصدا و استفاده از ارگ و آلات موسیقی تا پاسی از شب در معابر و خیابان‌های شهر باعث سلب آسایش و آرامش عمومی و ناراحتی دیگران می‌شوند.

وی مطرح کرد: در پی گزارش و نارضایتی مردم نسبت به این موضوع و به علت تهدید بهداشت عمومی جامعه با دستور قضایی از طریق پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان در دو مراسم عروسی که از ارگ استفاده و با ایجاد سروصدا باعث سلب آسایش عمومی شد، برخورد قانونی انجام گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند تأکید کرد: در صورت مشاهده هر گونه اخلال در نظم عمومی حین برخورد قانونی با مرتکبین تمامی وسایل توسط ضابطین توقیف و جمع آوری خواهد شد.

آزادبخت تصریح کرد: ارتکاب اعمال و رفتارهای غیرقانونی و غیراخلاقی و ارتکاب هر نوع فعل حرام در انظار عمومی به لحاظ جریحه دار کردن عفت عمومی جرم محسوب شده و با مرتکبان مطابق قانون برخورد خواهد شد و شهروندان نیز در صورت مشاهد تخلف موارد را به مراجع انتظامی و پلیس 110 گزارش دهند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: