صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ شهروندی صفحه 8 : فرهنگی

۲۴
تیر
۱۳۹۹

شماره
۴۵۶۳

امروز: ۲۴ (تیر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Jul) 14

عناوین صفحه

تبلیغات

اختصاص وام ازدواج 20 میلیون تومانی به فرزندان یک‌هزار بازنشسته

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از اختصاص وام ازدواج 20 میلیون تومانی به فرزندان بازنشستگان و موظفان عضو این صندوق خبر داد.

 

تردد مسافران ایرانی به ترکیه آزاد نشده است

با وجود وعده بازگشایی مرز هوایی ایران و ترکیه و آغاز فروش بلیت پرواز تهران ـ استانبول، اما رئیس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران می‌گوید: تردد مسافران و گردشگران ایرانی به ترکیه هنوز آزاد نیست.

 

تصویب سهمیه فروش سوخت به مرزنشینان

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سهمیه کل سوخت گازوئیل تخصیصی به ساکنان روستاهای مرزی، ماهانه برابر با 37.5 میلیون لیتر گازوئیل خواهد بود.

 

هشتمین مرحله یارانه معیشتی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود

هشتمین مرحله حمایت معیشتی امشب (دهم تیرماه) ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار مشمول واریز می‌شود.

یارانه معیشتی برای خانوارهای تک‌نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار تومان، سه نفره 138 هزار تومان، چهارنفره 172 هزار تومان و پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان است.

 

دریافت کد کارگاهی 

کسب و کارهای اینترنتی

دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات گفت: کسب وکارهای اینترنتی تا دو ماه دیگر کد کارگاهی برمبنای نشانی مشترک یا بر اساس محل اقامت، دریافت می‌کنند. اگر مصوبه کسب و کار مجازی در شورای عالی کار تصویب شود، همه مشاغل و کسب و کارها می‌توانند برای ثبت شرکت از کدپستی مشترک استفاده کنند.

 

آغاز سال تحصیلی دانشگاه آزاد 

از 15 شهریور

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی از 15 شهریورماه آغاز می‌شود. اطلاعات تکمیلی درخصوص نحوه و زمان‌بندی ثبت‌نام، انتخاب واحد، حذف و اضافه، برگزاری کلاس‌ها، برگزاری امتحانات و... متعاقباً اعلام می‌شود.

 

بازداشت سه نفر از عوامل اصلی حمله شدید به پزشک پیرانشهری

سه نفر از عوامل اصلی حمله خونین به پزشک پیرانشهری دستگیر شدند. این افراد از اعضای خانواده یک بیمار مبتلا به کرونا بودند که پس از مرگ او در بیمارستان با حمله به پزشک متخصص او را به‌شدت مجروح کردند.

 

آمار مرگ بر اثر کرونا در ایران رکورد زد

بر اساس اعلام وزارت بهداشت تا ظهر روز گذشته ١6٢ بیمار در اثر کرونا جان باختند؛ این آمار، رکوردی تازه از لحاظ تعداد کشته‌ها در ایران به حساب می‌آید. پیش از این بیشترین جان باخته بر اثر کرونا در ایران در ٢4 ساعت، ١5٨ بیمار بود.

 

صندوق بین‌المللی پول نباید به ایران وام بدهد!

نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل متحد در یادداشتی گفته واشنگتن باید جلوی اعطای وام از سوی صندوق بین‌المللی پول به ایران را بگیرد.

«نیکی هیلی» در این یادداشت که در رسانه دست راستی «واشنگتن‌اگزماینر» منتشر شده مدعی شده صندوق بین‌المللی پول قصد دارد تحریم‌های آمریکا علیه ایران را تضعیف کند.

او نوشته است: «هنگامی که من سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد بودم این را روشن کردم که انتظار مردم آمریکا این است که این نهاد، ایده‌آل‌هایی که بر اساس آن بنیانگذاری شده را حفظ کرده و رژیم‌های غیرمسوول را بابت اقداماتشان پاسخگو کند.»ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: