صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ شهروندی صفحه 8 : فرهنگی

۲۴
تیر
۱۳۹۹

شماره
۴۵۶۳

امروز: ۲۴ (تیر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Jul) 14

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: دادستان عمومی و انقلاب همدان گفت: در صورت اعلام دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا مبنی بر تأثیر آیین‌های عروسی و عزا در تهدید سلامت جامعه، دادستانی ورود کرده و با برگزارکنندگان این مراسم طبق قانون برخورد می‌کند.

به گزارش هگمتانه، حسن خانجانی روز دوشنبه بیان کرد: دادستانی در زمینه حفظ سلامت شهروندان با کسی تعارف ندارد و در صورت لزوم عوامل برگزاری مراسم را دستگیر و آنها را راهی زندان می‌کند.

وی از مسؤولان شهرداری خواست اجازه سد معبر به افرادی که برای برگزاری مراسم اقدام به نصب داربست در کوچه و بستن راه شهروندان می‌کنند، نداده و با آنها برخورد کنند.

دادستان عمومی و انقلاب همدان اظهار کرد: برخی از تالارها و فروشگاه‌های بزرگ نیز به عنوان تهدید کننده سلامت عمومی شناخته شده اند که در صورت اعلام دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با متولیان آنها برخورد می‌شود.

به نقل از ایرنا، خانجانی افزود: برخی از فروشگاه‌های بزرگ اقدام به ضدعفونی محل فعالیت نکرده و از ورود افراد بدون ماسک به این محل‌ها جلوگیری نمی‌کنند که در صورت اعلام دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر تأثیر این قبیل فعالیت‌ها در تهدید سلامت مردم، دادستانی به عنوان جرم با متخلفان برخورد می‌کند.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: