صفحه 1 : خبر همدان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : ایران و جهان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : فرهنگ شهروندی صفحه 8 : فرهنگی

۲۴
تیر
۱۳۹۹

شماره
۴۵۶۳

امروز: ۲۴ (تیر) ۱۳۹۹ ◀ ◀ Tuesday 2020 (Jul) 14

عناوین صفحه

تبلیغات

هگمتانه، گروه خبر همدان: سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان گفت: همه دست اندرکاران حمل و نقل بار و مسافر در شهر همدان ملزم به رعایت مصداق‌های طرح فاصله گذاری اجتماعی، ضمن احترام به حقوق شهروندی هستند.

رحیم الوندی در گفت و گو با خبرنگار هگمتانه افزود: طرح فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا موجب محدودیت در استفاده از ظرفیت حداکثری ناوگان حمل و نقل مسافر در بخش حمل مسافر شده که رعایت این طرح برای مدیریت شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی همچنین با مهم برشمردن حفظ سلامت عمومی تصریح کرد: متولیان سازمانی در معاونت‌های زیر مجموعه با اقدامات پیشگیرانه نظیر ضدعفونی داخلی وسایل نقلیه و نیز رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، استانداردهای لازم را ارائه می‌کنند اما در ارائه خدمات به مصرف کنندگان و شهروندان لازم است رانندگان تاکسی و اتوبوس‌های شهری، کرامت انسانی و حقوق شهروندی مربوط به شهروندان همدانی و مسافران را رعایت کنند.

الوندی اذعان کرد: انتظار شهروندان از خادمان شهرداری به حق است و همه برای رعایت اصول مراقبت از حقوق شهروندی وظیفه مند هستیم.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان اضافه کرد: هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل بار و مسافر، این سازمان را در تسریع و تسهیل ارائه خدمات یاری می‌کند.

وی در پایان ابراز کرد: جلب رضایت حداکثری شهروندان همدانی نصب العین همکاران بنده در این سازمان است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: