کد خبر : 55635
تاریخ : 1402/9/13
گروه خبری : خبر همدان

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان:

شورای شهر در تعیین گزینه نهایی تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس بر فرآیند تخصصی تأکید داردهگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای شهر در تعیین گزینه نهایی تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس بر فرآیند تخصصی تأکید دارد.
به گزارش هگمتانه، مهدی حیدری در جلسه کمیسیون فنی عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهری شورا که با حضور اعضای کمیته فنی عمرانی، مشاور هگزا برگزار شد، افزود: شورای شهر بر اساس وظیفه ذاتی خود در تعیین گزینه نهایی تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس دخالت نمی‌کند اما به عنوان ناظر و نهاد بالادست در طراحی و تدوین پروژه‌ها در کنار شهرداری است.
حیدری با بیان اینکه شورا از هیچ کمکی در مسیر توسعه و رفع مشکلات شهری دریغ نمی‌کند، اضافه کرد: جنس کار شهرداری ارائه خدمات به مردم است و موفقیت در ایجاد رضایتمندی بین شهروندان کارنامه درخشانی برای شورا و شهرداری محسوب می‌شود.
وی با اشاره به مصوبه شورا برای احداث تقاطع غیرهمسطح در میدان شهید مدرس، اظهار کرد: اینکه این تقاطع به صورت زیرگذر یا روگذر اجرا شود بر اساس مطالعات و بررسی‌ها به تشخیص مشاور طرح است و ما به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان شهری برای خدمت‌رسانی و رضایتمندی مردم در کنار شهرداری هستیم و حمایت می‌کنیم.
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان با اشاره به ضرورت پیشبرد سریع اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس تأکید کرد: انتظار می‌رود تا یک ماه آینده عملیات فاز دوم این پروژه آغاز شود.
حیدری اضافه کرد: در مدت زمان اجرای فاز نخست از نظرات و پیشنهادات صاحب نظران و متخصصان نیز استفاده شود. وی در پایان سخنانش افزود: اجرا و اتمام این پروژه نویدی خوش برای شهروندان است.
به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در این جلسه مشاور شرکت هگزا به تشریح طرح تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس پرداخت و نظرات خود را به عنوان مشاور در خصوص اینکه پروژه به صورت روگذر یا زیرگذر احداث شود بیان کرد.

  لینک
http://hegmataneh-news.ir/sl/55635