کد خبر : 15971
تاریخ : 1399/7/27
گروه خبری : خبر همدان

تمدید محدودیت‌های کرونایی

 

هگمتانه- گروه خبر همدان: مسؤول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونا در همدان گفت: بر اساس تصمیم ستاد استانی کرونا، تمام محدودیت‌های کرونایی در هفته جاری  در استان همدان تمدید شد.

به گزارش هگمتانه، اسدالله ربانی‌مهر با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، استان همدان در شرایط قرمز قرار دارد، اظهار کرد: رویکرد این ستاد در راستای حفظ سلامت مردم استان، تمدید تمام محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته در استان همدان است.

وی همکاری مردم و رعایت شیوه نامه‌ها را شرط عبور از شرایط فعلی دانست و خاطرنشان کرد: تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، مراکز آموزش و پرورش و مدارس، کتابخانه‌ها، حوزه علمیه، آموزشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای تعطیل و به صورت غیرحضوری خواهند بود.

مسؤول کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا با بیان اینکه در شهرهای با وضعیت قرمز نماز جمعه، نمازهای جماعت، زیارتگاه‌ها، تکایا و اماکن متبرک تعطیل است، افزود: فعالیت باشگاه‌های ورزشی و بدن‌سازی، قهوه خانه‌ها و کافه‌ها، سینماها و باغ موزه‌ها در استان از تاریخ شنبه ۲۶ مهرماه تا یک هفته لغو شده است.

ربانی مهر اضافه کرد: کارکنان ادارات و سازمان‌ها که دارای بیماری زمینه‌ای هستند، بانوان باردار و بانوانی که کودک زیر ۶ سال دارند اقدام به دورکاری کنند.

 

  لینک
http://hegmataneh-news.ir/sl/15971